Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem yalnız site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik güzel şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı vakit giymek için ideal birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde mükemmel benzer intiba bırakacaktır. tam bir eksperyans ile doğru İstanbul’u en uygun şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece güneş geçirebileceksiniz. detaylar burada
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede burada müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *